Taç Oyunu / Taç Oyunu Serisi 1 pdf – PDF EPUB E-Kitap Oku, İndir

Taç Oyunu / Taç Oyunu Serisi 1 pdf


Taç Oyunu / Taç Oyunu Serisi 1 pdf

BİRAZ SİHİRDEN DAHA TEHLİKELİ ŞEYLER VAR…
 
Vika Andreyeva yağmur yağdırıp külü altına çevirebilmektedir. Nikolay Karimov ise duvarların ardını görüp yoktan köprüler var edebilmektedir. 
 
Onlar büyücüdür; Rusya’nın son iki büyücüsü. Çar’ın da Osmanlılara ve Kazaklara karşı gelebilmek için güçlü bir büyücüye ihtiyacı vardır. 
 
Bu yüzden kadim bir düello ve bir büyücünün en büyük sınavı olan Taç Oyunu’nu başlatır. Kazanan, Çar’ın Büyücüsü ve en saygın danışmanı olacaktır. Kaybeden ise ölecektir. 
 
Hayatı boyunca küçük Ovçinin Adası’nda yaşamış Vika, şaşaalı St. Petersburg’da yeteneklerini sergilemek için sabırsızlanmaktadır. Fakat öteki büyücünün büyüsü kendisininkini çağırırken, onu öldürmeyi becerebilecek midir? 
 
Öksüz Nikolay için Taç Oyunu hayatta karşısına çıkabilecek tek şanstır. Ölümcül düşmanı olan güzel, zeki ve yaratıcı Vika ise çok güçlüdür ve Nikolay onu düşünmekten kendini alamamaktadır. 
 
Nikolay’ın en yakın arkadaşı ve tahtın vârisi Paşa da gizemli büyücüye kendini kaptıracaktır fakat Nikolay âşık olduğu kızı yenmediği takdirde ölecektir. 
 
Uzun zamandır gizli kalan sırlar açığa çıkmakta ve çarlığın geleceğini tehlikeye atmaktadır. Taç Oyunu’nu kaybetmenin bedelini kim ödeyecektir? 
 
 
Taç Oyunu gizli büyüler ve ateşli bir romantizmle dolu sihirli bir masal gibi.”
Sabaa Tahir 
 
“Fazlasıyla romantik, inanılmaz detaylı ve gerçekten harika.” 
Kirkus Reviews 
 
“Okurlar sonraki kitabı sabırsızlıkla bekleyecek.” 
School Library Journal 
 
“Skye, başkahramanların hikâyeleri ve iki genç büyücünün yaratıcı büyü yetenekleriyle Rus tarihini, bu son derece romantik kitapta harmanlamayı başarmış.” 
Booklist 
 
“Gerçekten sihirli. Havada gerçek büyü var! Skye büyü ve şaşaa dolu bir Rusya yaratarak St. Petersburg’u nefes kesici detaylarla kaleme almış. Neva kıyısında oturup Kış Sarayı’nın salonlarında dans ettiğinizi zannedeceksiniz.” 
Sara Raasch 
 
“Zengin bir hayal gücünün ürünü olan Taç Oyunu imkânsız durumlarla ve karanlık tarafımızla karşılaştığımızda verdiğimiz kararlara dair büyüleyici bir keşif. Okurlar bu romana çok fena âşık olacak.” 
Brilliant Books 
 
“Harikaydı. Dehşet vericiydi. Bayıldım.” 
Icey Books 
 
“Bu sıradışı dünyada akıl almaz büyü yaratılarından politik entrikalara, çaresizce umut etmeye, romantizme ve nefes kesici maceralara kadar her şey var. Gerçekten muhteşem. Bravo.” 
Kepler’s Books 
 

{yayınevi} yayınevinin {yayın tarihi} tarihinde ve {baskı sayısı} sayısı ile
{başlık} isimli kitap Evelyn Skye tarafından {sayfa sayısı} sayfa olarak yazılmıştır.
{başlık} isimli kitabı inceleyebilir. Dilerseniz Özetini indirebilir, Veya Sizler için maile link olarak gönderebiliriz. Yasak hakları olan kitapları lütfen istemeyniz. Ücretini ödeyip sizlerde katkıda bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İyi Misin? pdf başlıklı makalemizde İyi Misin ? indir, İyi Misin ? oku ve İyi Misin ? pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


Taç Oyunu / Taç Oyunu Serisi 1 pdf indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?