Swamp Thing Efsanesi: 2. Cilt pdf oku indir

Swamp Thing Efsanesi: 2. Cilt pdf oku indir

“Swamp Thing Efsanesi çizgi roman tarihine damgasını vurdu. Okuduğunuz zaman nedenini anlayacaksınız.” 
–NEIL GAIMAN 
 
“Zekâ dolu, duygusal olarak etkileyici ve evet, çok eğlenceli. Birinci kalite bir iş.” 
–ENTERTAINMENT WEEKLY
 
“Çizgi romanın gerçek klasiklerinden biri.” 
–IGN
 
TOPRAĞIN ALTINDAN BOĞUK, GÜRLEYEN SESLER GELİYOR…
OKYANUSUN DİBİNDE KORKUNÇ IŞIKLAR VAR.
VE DALGALAR AMERİKA’YA BÜYÜYEREK DAĞILIYOR
EN KARANLIK ZİHİNLERDE…
 
1983 ile 1987 arasında, Alan Moore adındaki genç bir İngiliz yazar Amerikan çizgi roman dünyasında devrim yarattı. DC Comics’in Swamp Thing karakterinin yazarlığını üstlenerek görsel hikâye anlatıcılığında çıtayı belirledi ve çizgi roman dünyasındaki yansımaları günümüzde hâlâ devam eden devrimin ilk adımlarını attı. Moore’un sıradışı anlatım tarzı ve bu eşsiz karakterle Gotik korku türünde kaleme aldığı hikâyeler Stephen Bissette, John Totleben, Dan Day ve Rick Veitch gibi isimlerin akıldan çıkmayacak çizimleriyle bir araya geliyor ve ortaya çizgi roman dünyasının başyapıtlarından biri çıkıyor.
 
Alan Moore’un yazdığı Swamp Thing Efsanesi’nin 2. cildi #28-#34 sayılarını bir araya getiriyor ve Swamp Thing Yıllığı #2’yi, ayrıca SANDMAN’in yazarı Neil Gaiman’ın önsözü ile HELLBLAZER’ın başarılı yazarı Jamie Delano’nun giriş yazısını içeriyor.
 

Swamp Thing Efsanesi: 2. Cilt isimli 224 sayfadan oluşan kitap ; Alan Moore tarafından yazılmış ve İTHAKİ YAYINLARI yayınevinin 05.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Musa Kevser'in Kader'i pdf oku indir başlıklı makalemizde Musa Kevser'in Kader'i indir, Musa Kevser'in Kader'i oku ve Musa Kevser'in Kader'i pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Swamp Thing Efsanesi: 2. Cilt pdf oku indir - PDF indir