Suyun Fısıltısı pdf oku indir

Suyun Fısıltısı pdf oku indir

Suyun moleküler yapısı çok önemli. Suyun her bir hafıza hücresinde 440.000 bilgi hücresi var. Ve her bir bilgi hücre, etrafındaki bütün bilgileri depoluyor. Dağın zirvesindeki kaynak suyu, enerjisel açıdan normal çeşme suyundan kırk bin kat daha güçlü. Böyle bir su, insan vücudunu ve bütün sistemini canlandırmaz mı?
Çocukluğumda iskeleye oturup saatlerce dalgaların sesini dinleyip ruhumun ağırlıkları dalgalara dökerek geçirdiğim zamanlarda içimde biriken pozitif enerjinin kaynağı bu muydu acaba?
*****
Suyun Fısıltısı; ruh ve beden uyumundan hareketle hissedilenleri aşk ve sevgiye dönüştüren ve suyun mucizevi gücünü kullanarak okuruna seslenen bir hikâye…
Suyun Fısıltısı; insan vücudunun ortalama %60’ını oluşturan suyun yaşamımız üzerindeki etkisini, suyun moleküler yapısı ile mutluluk arasındaki ilişkiyi roman tadında anlatan ve keyifle okuyacağınız bir hikâye…
Kendi farkındalığınızı yaratmaya ve hayatınıza pozitif yön vermeye hazır mısınız?
Suyun fısıltısına kulak vermeye ne dersiniz?
 

Suyun Fısıltısı isimli 200 sayfadan oluşan kitap ; Nilgün Zaimoğlu tarafından yazılmış ve ÇINARALTI YAYINCILIK yayınevinin 29.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Anılar / Gonoşinope pdf oku indir başlıklı makalemizde Anılar / Gonoşinope indir, Anılar / Gonoşinope oku ve Anılar / Gonoşinope pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Suyun Fısıltısı pdf oku indir - PDF indir