Sürücü Koltuğu pdf oku indir

tarafından
10
Sürücü Koltuğu pdf oku indir

Ölmeden Önce Okumanız Gereken 1001 Kitaptan Biri
Zamanının ötesinde bir yazardan zamanı parçalayan bir klasik: Sürücü Koltuğu. Muriel Spark, okuru üzerinde şok etkisi yaratan bu romanı anlatıda sıçrayışlarla kurguluyor; olaylar, polisiyeden romansa, gerilimden travmaya ve ölüm arzusuna uzanarak gelişiyor. Tek yönlü bir biletle seyahate çıkan bir kadın, kendi çizdiği kadere doğru son sürat ilerliyor ve direksiyon başında kim olursa olsun, bütün yollar aynı yere ulaşıyor. Spark’ın kalemi ince ayrıntılarda gizli savrulma anlarını olduğu gibi, olanca tuhaflığıyla betimliyor; tekniği, anlatıyı kendi mantığı uyarınca gelişen bir kâbus kadar kişisel ve karanlık bir deneyime çeviriyor.
 
Sürücü Koltuğu, hâkimiyetin bizde olduğu yanılgısı sayesinde yol alabildiğimiz hayatlarımızı derinden sarsmakta kararlı, sert ve müdanasız bir roman.
 

Sürücü Koltuğu isimli 96 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Muriel Spark tarafından kaleme alınmış ve SİREN YAYINLARI yayınevinin 30.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kırıldığın Yerden Çiçek Açacaksın pdf oku indir başlıklı makalemizde Kırıldığın Yerden Çiçek Açacaksın pdf oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Sürücü Koltuğu pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.