Süpermen Türk Olsaydı Pelerinini Annesi Bağlardı pdf oku indir

tarafından
21
Süpermen Türk Olsaydı Pelerinini Annesi Bağlardı pdf oku indir

“Bu kitabı kişisel gelişmeyin diye yazdım, toplumsal gelişin. Etrafa da gram katkınız olsun.”
– Ahmet Şerif İzgören

Diğer kitaplarından farklı olarak, yazar bu kitabında girişimcilik, iş kalitesi, dürüstlük, yurt sevgisi ve hoşgörü değerlerini vurgulayarak okuru toplumsal gelişime davet ediyor.
Ahmet Şerif İzgören kapattığımız gözlerimizi açmamızı ve gerçekleri görmemizi sağlayarak, “Nasıl adam olunur?”, “Ülkeye nasıl daha faydalı olunur?” gibi sorulara yaşanmış hikâyelerle cevap veriyor.

Ahmet Şerif İzgören’in bütün kitaplarını okudum. Bazen gözlerim dolarak, bazen yeni bir şeyler öğrenerek dağarcığıma bir şeyler atabildim. Böyle kitaplar enderdir. Şerif’i elinizdeki kitaptan dolayı bir kez daha kutluyorum. Yine onun izniyle kitabından birkaç anekdotu konuşmalarımda kullanmak istiyorum. Bu kitaptan güzel şeyler edineceksiniz.
Müjdat Gezen

Artık bütün sorunların arkasındaki temel konunun eğitim olduğunun farkına varmış durumdayız. Eğer ülkedeki eğitim sorunu çözülürse, siyasilerin her dönemde rahatlıkla kandırdığı Türklerin yerine, ne istediğini bilen ve söyleyen Türkler gelecek. İşte o zaman bu ülke daha farklı olacak. Sevgili Ahmet Şerif İzgören, bu ülkenin doğru yapamadıklarına ve değiştiremediklerine benim gibi kızmayı sürdürmekle beraber, küsmeden mücadele etmeyi başarıyor. İzgören ve onun gibi eğitime gönül verenlerin yolları açık olsun.
Alphan Manas Mensa Türkiye Başkanı

“Noel Baba yalan Mustafa Amca ise gerçek
Geyikler yerine eşeği var. Eşek de daha gerçek, Mustafa Amca da”

Okurken pelerininizi kendiniz bağlayabildiğiniz sürece gerçek bir süpermen olabileceğinizi göreceksiniz. Ayaklarınızın yere bastığından emin olun. Gerçekten uçabilirsiniz.
 

Süpermen Türk Olsaydı Pelerinini Annesi Bağlardı isimli 184 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Ahmet Şerif İzgören tarafından kaleme alınmış ve ELMA YAYINEVİ yayınevinin 03.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Boğaz'daki Aşiret pdf oku indir başlıklı makalemizde Boğaz'daki Aşiret indir, Boğaz'daki Aşiret oku ve Boğaz'daki Aşiret pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Süpermen Türk Olsaydı Pelerinini Annesi Bağlardı pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.