Süper Matematikçi 3 / Zihnimdeki Hesap Makinesi pdf oku indir – PDF EPUB E-Kitap Oku, İndir

Süper Matematikçi 3 / Zihnimdeki Hesap Makinesi pdf oku indir


Süper Matematikçi 3 / Zihnimdeki Hesap Makinesi pdf oku indir

Siz de matematiği sevmeyenlerden misiniz?
Karel ve arkadaşları, yaşadıkları maceralarla matematiğe olan bakış açınızı değiştirecekler.
Karel matematik dehası bir kız. Yaşadığı maceralar da matematikle ilgili. Paramit ile karıncaların ülkesine yaptığı yolculukta şekillerle ilgili problemleri, Partün ile Paylaşım Dağı’nda yaptığı yolculukta ise kesirlerle ilgili problemleri çözüyor. Ayrıca Tivel’le birlikte bizlere zihinden hesaplamalar pratik olarak nasıl yapılır onları anlatıyor.
 
Karel’in yeni arkadaşı Tivel, hesaplamalarını kâğıt kalem kullanarak yapıyor. Çünkü kesin sonuçları seviyor. Karel, Tivel’e kâğıt kalem kullanmadan da kesin sonuçlara ulaştırabileceğini; zihinden hesaplamaların kolaylığını ve nasıl yapılacağını anlatıyor.
Karel, okul arkadaşlarıyla birlikte kampa gidiyor. Kampta düzenlenen yarışmayı kazanmak için zihinden hesaplamalar yapmayı bilmek gerekiyor. Bakalım hangi grup kazanacak?
Siz de zihinden hesaplamaların kolay yollarını öğrenmek isterseniz Karel’e kulak verin.
 

Süper Matematikçi 3 / Zihnimdeki Hesap Makinesi isimli 160 sayfadan oluşan kitap ; Hyeon-Jeong Park tarafından yazılmış ve ERDEM ÇOCUK YAYINLARI yayınevinin 12.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Dünya Okulu Eğitimi Yeniden Düşünmek pdf başlıklı makalemizde Dünya Okulu Eğitimi Yeniden Düşünmek indir, Dünya Okulu Eğitimi Yeniden Düşünmek oku ve Dünya Okulu Eğitimi Yeniden Düşünmek pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


Süper Matematikçi 3 / Zihnimdeki Hesap Makinesi pdf oku indir indir

Etiketler
Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?