Suç ve Ceza (Ciltsiz) pdf oku indir

tarafından
11
Suç ve Ceza (Ciltsiz) pdf oku indir

Dostoyevski (1821-1881): Gerek 1840 ortalarından itibaren yayımlamaya başladığı Beyaz Geceler ve Öteki gibi uzun öykü-kısa romanlarıyla, gerekse ilkini elinizde tuttuğunuz Suç ve Ceza, Budala ve Karamazov Kardeşler gibi Sibirya sürgünü sonrası büyük romanlarıyla Dostoyevski, insanın karanlık yakasını kendinden sonraki bütün romancıları derinden etkileyecek biçimde dile getirmiş büyük bir 19. yüzyıl ustasıdır.

Mazlum Beyhan (1944); Yayımlamış olduğu Dostoyevski’den Suç ve Ceza ve Budala, Tolstoy’dan Çocukluğum, İlkgençliğim, Gençliğim ve Gogol’dan Arabeskler benzeri çalışmalar düşünüldüğünde, Beyhan, hiç tartışmasız son 35 yılın en önemli
Rus edebiyatı çevirmenlerinden biridir.
 

Suç ve Ceza (Ciltsiz) isimli 704 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Fyodor Mihailoviç Dostoyevski tarafından kaleme alınmış ve TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI yayınevinin 18.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Toprak Ana pdf oku indir başlıklı makalemizde Toprak Ana indir, Toprak Ana oku ve Toprak Ana pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Suç ve Ceza (Ciltsiz) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.