Stres ve Başaçıkma Yolları pdf oku indir

tarafından
24
Stres ve Başaçıkma Yolları pdf oku indir

Yakın duygusal ilişkiler kuramıyorsanız, hayattan zevk alamıyorsanız, üretken olamıyorsanız, işinizde başarılı değilseniz, bunların sebebi büyük ölçüde strestir. Sağlığınızla ilgili şikayetleriniz varsa ve bu şikayetler ‘tam bir hastalık’ olarak teşhis edilemiyorsa, hastalanmayı beklemeyin.
Bu kitapta stresle başaçıkabilmenin, stres altında da başarılı olabilmenin ve sağlığınızı koruyabilmenin yollarını bulacaksınız.
 

Stres ve Başaçıkma Yolları isimli 328 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Prof.Dr. Zuhal Baltaş tarafından kaleme alınmış ve REMZİ KİTABEVİ yayınevinin 01.01.2008 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kaybolan Bağlar Depresyonun Gerçek Nedenleri ve Beklenmedik Çözümler pdf oku indir başlıklı makalemizde Kaybolan Bağlar Depresyonun Gerçek Nedenleri ve Beklenmedik Çözümler indir, Kaybolan Bağlar Depresyonun Gerçek Nedenleri ve Beklenmedik Çözümler oku ve Kaybolan Bağlar Depresyonun Gerçek Nedenleri ve Beklenmedik Çözümler pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Stres ve Başaçıkma Yolları pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.