Stoner pdf oku indir

tarafından
10
Stoner pdf oku indir

Bir çiftçi ailesinin tek çocuğu olarak dünyaya gelen William Stoner ziraat okumak için gönderildiği üniversitede edebiyatla tanışır ve bütün hayatı değişir: Stoner acımasız bir dünyada sığınak olarak gördüğü üniversitede kalacak, hayatının geri kalanını aynı kasabada geçirecektir. Öğrenmenin ve öğretmenin zevkleri, yakın arkadaşlıklar ve kıyıcı düşmanlıklar, evliliğin ve ailenin dünyası, yeniden bulunan aşkın şaşırtıcılığı: Sıradan görünen bir hayatta iz bırakan her şey Stoner’da içe işleyen bir yalınlıkla kaydedilir.
İlk kez 1965 yılında yayımlanan Stoner yaklaşık elli yıllık bir gecikmeyle yeniden keşfedildi, eleştirmenlerce varoluşçuluk etkileri taşıyan gizli kalmış bir başyapıt olarak değerlendirildi, birçok dile çevrildi ve bütün dünyada bir milyondan fazla sattı.
 
John Williams, hayatı yaşamakla hayatın seyircisi olmak arasında bocalayan ve çevresindekilerce hep bir muamma olarak görülen William Stoner’la unutulmaz bir karakter yaratıyor.
 
Bütün bir ömrün güzel, hüzünlü, baştan sona ikna edici hikâyesi. –Ian McEwan
 
Hayatın kendisi kadar nefes kesici, mahrem ve gizemli bir roman. –Geoff Dyer
 

Stoner isimli 232 sayfa yazılmış olan bu kitap ; John Williams tarafından kaleme alınmış ve YAPI KREDİ YAYINLARI yayınevinin 04.09.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Satranç (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir başlıklı makalemizde Satranç (Cep Boy) (Tam Metin) indir, Satranç (Cep Boy) (Tam Metin) oku ve Satranç (Cep Boy) (Tam Metin) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Stoner pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.