Squid Game pdf oku indir

Squid Game pdf oku indir

Gırtlağına kadar borca, belaya ve pisliğe bulaşmış olan 456 kişi, gizemli bir organizasyon tarafından özenle seçilir. Bu organizasyon onlara hayatlarını kurtarmak için son bir şans teklif eder, bu şans aynı zamanda ölümcül sonuçlara yol açacak tuzakları da içinde barındırır.

İçinde bulunduğumuz sistemi derinine sorgulatan Kalamar Oyunu (Squid Game) son günlerin popular teması Battle Royale ve Manga gezegeninin bileşenlerini bir araya toplayarak dünya çapında çok büyük bir başarı yakaladı ve dikkatleri üzerine çekti.

K-Dünyası, dizinin geleceği, dizideki karakterler, oyunlar ve gözden kaçırdığınız tüm detayları bu kitapta bulabilirsiniz.
Squid Game ile ilgili konuşulacak çok şey var ve bu kitap sadece bir başlangıç…

Artık Numara 457’siniz ve oyuna dahilsiniz…
 

Squid Game isimli 160 sayfadan oluşan kitap ; Park Min Joon tarafından yazılmış ve FLİPPER YAYINLARI yayınevinin 03.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kötülerin Krallığı (Ciltli) pdf oku indir başlıklı makalemizde Kötülerin Krallığı (Ciltli) indir, Kötülerin Krallığı (Ciltli) oku ve Kötülerin Krallığı (Ciltli) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Squid Game pdf oku indir - PDF indir