Sosyal Bilimleri Açın pdf oku indir

tarafından
31
Sosyal Bilimleri Açın pdf oku indir

Son yıllarda çok tartışılan bir dizi temel entelektüel soruyu açımlayarak şimdi nasıl bir sosyal bilim sorusuna cevap oluşturmakta daha ileri gidebilmek için bize optumal görünen bir tavır belirlemek amacındayız. Sonuçta, sosyal bilimlerin bu tarihin ve yakın dönem tarütışmalarının ışığında yeniden yapılandırılması tartışmak istiyoruz. Önerebileceğimiz basit, açık seçik formüllerimiz yok, sadece bize doğru yönde ilerlememize yardımcı olacakmış gibi görünen birkaç tartışmaya açık önerimiz var. Rapordan
 

Sosyal Bilimleri Açın isimli 112 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Gulbenkian K. tarafından kaleme alınmış ve METİS YAYINLARI yayınevinin 19.12.2018 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Factfulness Dünya Hakkında Yanılmamızın On Nedeni Ve Neden Her Şey Aslında Sandığınızdan Daha İyi (Ciltli) pdf oku indir başlıklı makalemizde Factfulness Dünya Hakkında Yanılmamızın On Nedeni Ve Neden Her Şey Aslında Sandığınızdan Daha İyi (Ciltli) indir, Factfulness Dünya Hakkında Yanılmamızın On Nedeni Ve Neden Her Şey Aslında Sandığınızdan Daha İyi (Ciltli) oku ve Factfulness Dünya Hakkında Yanılmamızın On Nedeni Ve Neden Her Şey Aslında Sandığınızdan Daha İyi (Ciltli) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Bilimleri Açın pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.