Son Bir Dakika pdf oku indir

tarafından
23
Son Bir Dakika pdf oku indir

New York Times’ın çok satan Mission Critical (Kritik Görev) kitabının yazarı ve aynı zamanda Tom Clancy’nin Jack Ryan romanlarının ortak yazarı olan Mark Greaney’den dünyanın en tehlikeli suikastçısı Gray Man’i konu alan müthiş nefes kesici bir hikâye daha geliyor.
Court Gentry, Hırvatistan’da üstlendiği bir görev esnasında bir insan kaçakçılığı operasyonunun izlerine rastlıyor ve sonrasında bu izlerin Balkanlar’dan Hollywood’a kadar uzandığını deşifre ediyor.
Gentry, araştırmaları sayesinde karşılaştığı kan dondurucu gerçekler karşısında, bu kaçakçılığın kökünü kazımaya karar verir ancak CIA ajanlarının bu konuyla ilgili başka planları vardır. Söz konusu kaçakçılık organizasyonunun lideri, Amerika Birleşik Devletleri’ne yönelik potansiyel olarak yıkıcı bir terörist saldırısı hakkında eyleme geçirilebilir istihbarata sahiptir ve CIA, bu istihbarata sahip olana dek bu kişinin insan ticareti organizasyonuyla ilgili olarak herhangi bir harekete geçmeme kararı almıştır. Bu, ahlaki dengelerin yerine oturtulması gereken bir eylemdir ve Court da bu döngünün tam ekseninde yer almaktadır.
Okuyucular, ucu bucağı Balkanlar’dan Hollywood’a hatta Venedik’e kadar uzanan bir kadın ticareti organizasyonunun ve yaşadığı tüm zorluklara rağmen canı pahasına bu insanlık dışı organizasyonu yıkmak üzere yola çıkan Gray Man’in hikâyesini bir solukta okuyacaklardır.
 

Son Bir Dakika isimli 496 sayfadan oluşan kitap ; Mark Greaney tarafından yazılmış ve PAROLA YAYINLARI yayınevinin 12.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Herkes İşinde Gücündeydi pdf oku indir başlıklı makalemizde Herkes İşinde Gücündeydi indir, Herkes İşinde Gücündeydi oku ve Herkes İşinde Gücündeydi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Son Bir Dakika pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.