Son Ayı pdf oku indir

tarafından
13
Son Ayı pdf oku indir

“Ufukta, güneşte bir siluet, bir şey hareket etmişti. Göz açıp kapayıncaya kadar olmuştu. O kadar hızlıydı ki April az daha gözden kaçıracaktı. Büyük, uzun adımlarla yürüyen ve çok beklenmedik bir şeydi. Yeniden gözlerini kırptı. Her ne ise gitmişti.
Ancak April bir kutup ayısı gördüğüne yemin edebilirdi.”
 
Ayı Adası’nda hiç kutup ayısı kalmadı.
 
Araştırması onları altı aylığına Kuzey Kutbu’na götürdüğünde April’ın babası ona böyle söyler. Ancak bir gece April, ufukta belirgin bir ayı siluetinin hareket ettiğini görür. Orada olmaması gereken, aç, yalnız ve evinden çok uzakta olan bir kutup ayısı. Bir şeylerden mahrum kalmış bir ayı, tıpkı April gibi.
 
Aralarındaki beklenmedik bağ büyürken April yeni en iyi arkadaşını kurtarmaya kararlıdır ve böylece hayatının en büyük ve en önemli yolculuğu başlar.
 
Ayıyı kurtarmak için bir yolculuk… Ve belki bu, April’ın kendini de kurtarması için bir şanstır…
 

Son Ayı isimli 208 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Hannah Gold tarafından kaleme alınmış ve TİMAŞ GENÇ yayınevinin 08.02.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Benliğini Arayan Çocuk pdf oku indir başlıklı makalemizde Benliğini Arayan Çocuk indir, Benliğini Arayan Çocuk oku ve Benliğini Arayan Çocuk pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Son Ayı pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.