Sokak Kızı pdf oku indir

Sokak Kızı pdf oku indir

Türkçeye çoğu kez Sokak Kızı ismiyle çevrilmiş Nerrantsoula Panait İstrati’nin dengeli üslûbunun en iyi örneklerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Sokak Kızı Nerrantsoula ilk bakışta Romanya’nın Karadeniz’e yakın doğu kentlerinden birinde başlayıp İstanbul’da son bulan, tensel sevgi ile katıksız, salt aşkın arasında gidip gelen üç erkeğin aynı kadına yönelik tutkularının, ruhsal çalkantılarının, düş kırıklıklarının ve hüzünlerinin dokuduğu romantik bir aşk öyküsüdür. Bu eseri, birçok Panait İstrati romanında rastladığımız gibi derin yapıda, bir kendini gerçekleştirme, özdeşliğini, kişiliğini arama romanı olarak okumak da mümkün.
 

Sokak Kızı isimli 111 sayfadan oluşan kitap ; Panait Istrati tarafından yazılmış ve KAPRA YAYINCILIK yayınevinin 24.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Susma Dersleri pdf oku indir başlıklı makalemizde Susma Dersleri indir, Susma Dersleri oku ve Susma Dersleri pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Sokak Kızı pdf oku indir - PDF indir