Siz Hayal Edin, Ben Gerçekleştireyim pdf – PDF EPUB E-Kitap Oku, İndir

Siz Hayal Edin, Ben Gerçekleştireyim pdf


Siz Hayal Edin, Ben Gerçekleştireyim pdf

Bir yaratıcıya inanıp inanmamak, başka insanların fikir, düşünce ve buna bağlı olarak gerçekleştirdikleri eylemler tarafından yönlendirilip, şekillendirilmemelidir. Her insanın, içinde bulunduğu şartlara göre bir algısı vardır. Sizlere tavsiyem, sadece aklınızda tutabileceğiniz kadar bilgiye sahip olun.
 
Bunun dışında kalanlar size ait değildir ve hesabını veremezsiniz. Bu kitabı okuduğunuz da, inancınız, ideolojiniz ve algınız ne olursa olsun, zamanla mutlaka değişecektir. Değişime hazır değilseniz, hiç okumayın. Nasıl olsa, okuyanlar, sizi yönetmeye başladığında, yaptığınız hatalara birini daha eklemiş olacaksınız. Elbette, dünyanın en güzel şeyi, hiçbir şey bilmemek. Bana ne yağan yağmurdan, açan çiçekten ve çiçeğe konan arıdan. Bana ne sevgiden, merhametten ve bana ne kendimden başka birinden. Fakat her şeyi sırf zevk olsun diye öğrenmek istiyorsan aptallık etme. Sen okumasan da, arkadaşın okuyacak ve asla senin anladığını anlamayacak, tabii sen de onun.
 
Unutma, her insan bir gün kendi derdiyle yüzleşir. Neye inanırsan inan, bu bir gerçektir. İçinde bulunduğun durum her ne olursa olsun ve her neye inanırsan inan, yok olduğun da, sonsuz ihtimallere açılan kapıların olduğu bir odada değilsen, kapıların birinin ardında bekleyensindir. Ya tüm kapıları sen açarsın, ya da başka birisinin gelip seni kurtarmasını beklersin. Sen hangisisin?
 

{yayınevi} yayınevinin {yayın tarihi} tarihinde ve {baskı sayısı} sayısı ile
{başlık} isimli kitap Sabahattin Sert tarafından {sayfa sayısı} sayfa olarak yazılmıştır.
{başlık} isimli kitabı inceleyebilir. Dilerseniz Özetini indirebilir, Veya Sizler için maile link olarak gönderebiliriz. Yasak hakları olan kitapları lütfen istemeyniz. Ücretini ödeyip sizlerde katkıda bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Mavinin Sustuğu Yer pdf başlıklı makalemizde Mavinin Sustuğu Yer indir, Mavinin Sustuğu Yer oku ve Mavinin Sustuğu Yer pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


Siz Hayal Edin, Ben Gerçekleştireyim pdf indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?