Siyasi Tarih 1918-1994 pdf oku indir

tarafından
19
Siyasi Tarih 1918-1994 pdf oku indir

Siyasi Tarih’in ikinci cildi, 20. yüzyıl tarihini, gerek geçmişin gerekse günümüzün sorunlarını değerlendirebilmemizi sağlayacak derli toplu bir çerçeve içinde okura sunuyor.
 
Türkiye’de siyasi tarih öğrenimini bir gelenek haline getiren “Mülkiye”nin erken yitirdiğimiz değerli bir hocasından, bu geleneğe uygun bir kitap.
 
Tarih, bize yaklaştıkça gazete haberine benzemeye başlar. Böylesine kaypak bir zeminde tarihçilik yapmak; bilgi, beceri, sabır, ama en önemlisi ortak bir akla mensubiyet gerektirir.
 
Oral Sander’in 20. yüzyıl olaylarını 20. yüzyıl siyasi tarihi haline getirmesinin başarısını okuyucularla paylaşıyoruz.
 

Siyasi Tarih 1918-1994 isimli 671 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Oral Sander tarafından kaleme alınmış ve İMGE KİTABEVİ YAYINLARI yayınevinin 02.12.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İllegal Düzenin İmparatorluğu Baronlar pdf oku indir başlıklı makalemizde İllegal Düzenin İmparatorluğu Baronlar indir, İllegal Düzenin İmparatorluğu Baronlar oku ve İllegal Düzenin İmparatorluğu Baronlar pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Siyasi Tarih 1918-1994 pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.