Sıra Dışı pdf oku indir

tarafından
8
Sıra Dışı pdf oku indir

Pansy, önceki yaz en yakın arkadaşı Anna’ya söz vermesine rağmen bahar kampına katılmaktan son anda vaz geçti. Bir yardım kampanyası için saçlarını kestirmeye gittiklerinde de durum farklı değildi. Aralarından sadece birisi oradan yeni saçlarıyla ayrılmıştı ve bu kişi Pansy değildi. Fakat Pansy asla bu durumu telafi etme şansı bulamamıştı. Kamptayken, Anna yüksek ateş sonucu menenjit geçirdi ve o günden beri eskisi gibi olamadı. 
 
Artık Pansy’nin tek isteği, tekerlekli sandalyede sesini çıkarmadan oturan, özel eğitim görmesi gereken bir okula giden arkadaşının geri gelmesi. Bu süreçte Pansy Anna’nın her zaman olmasını istediği arkadaşa dönüşebilmek için aradığı fırsat olduğunu fark etti.  Bu durum, bazı riskler almak, yeni şeyler denemek pahasına da olsa, Pansy, en yakın arkadaşının muhteşem dönüşü için sıra dışı olmanın peşine düşer. Fakat Pansy’nin yolcuğunun sonunda karşısına çıkan şey, tam olarak umduğu veya istediği şey olmayabilir…
 
 

Sıra Dışı isimli 208 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Miriam Spitzer Franklin tarafından kaleme alınmış ve TİMAŞ GENÇ yayınevinin 21.07.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Han Duvarları: Toplu Şiirler pdf oku indir başlıklı makalemizde Han Duvarları: Toplu Şiirler indir, Han Duvarları: Toplu Şiirler oku ve Han Duvarları: Toplu Şiirler pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Sıra Dışı pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.