Şimdi’nin Gücü / Gerçeği Arayanların Mutlaka Okumaları Gereken Bir Kitap pdf oku indir

tarafından
10
Şimdi’nin Gücü / Gerçeği Arayanların Mutlaka Okumaları Gereken Bir Kitap pdf oku indir

Üstat Eckhart Tolle kısa sürede bir bestseller haline gelen bilgelik dolu bu eserinde bilincimizde ve yaşamımızda mucizevi bir değişim yaratabilecek evrensel bir öğreti sunuyor. Tolle, tüm ıstırap, endişe ve korkularımızın, dolayısıyla mutsuzluğumuzun gerçek kaynağını çarpıcı bir biçimde gösterip, onu şimdi ve burada nasıl aşabileceğimizi, huzur ve mutluluğa hemen şimdi nasıl kavuşabileceğimizi, bilincimizi hemen şimdi dönüşüme uğratıp nasıl aydınlanabileceğimizi, gerçek Var’lığımızla hemen şimdi nasıl birleşebileceğimizi anlatıyor. Eleştirmenler böyle bir kitabın çok nadir olarak geldiği konusunda görüş birliğine varırken, okurlar yaşamlarında olağanüstü değişimlerin meydana geldiğini bildiriyorlar. Şimdi’nin Gücü yaşamımızın her anının bir mucize olduğunu fark etmemizi sağlıyor ve büyük bir yetkinlikle Şimdi’nin gücüne nasıl erişebileceğimizi açıklıyor.
 

Şimdi’nin Gücü / Gerçeği Arayanların Mutlaka Okumaları Gereken Bir Kitap isimli 248 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Eckhart Tolle tarafından kaleme alınmış ve AKAŞA YAYINLARI yayınevinin 06.02.2001 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Şimdi’nin Gücü / Gerçeği Arayanların Mutlaka Okumaları Gereken Bir Kitap pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.