Şık pdf oku indir

tarafından
11
Şık pdf oku indir

Şık, Hüseyin Rahmi’nin Batılılaşma hevesinde bir gencin başından geçenleri anlattığı romanıdır. Eseri kaleme aldığında yirmili yaşlardaki yazarın, hakkıyla yaptığı toplumsal eleştiriler, ona ayrı bir değer katar:
“Herkesin karşısına bu biçimde çıkan bir genç, zamanımızda ahlâkı bozulmus, hoppalığı pek artırmıs olmakla suçlanarak çevresinde küçük görülür. Oysa bu suçlamalar bazen de haksız oluyor. Çünkü eline eldiven giyenlerin, cebinde kart taşıyanların hepsini de şıktır diye küçümsemeye kalkışmak gerekmez.”
 
 

Şık isimli 112 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Hüseyin Rahmi Gürpınar tarafından kaleme alınmış ve KAPRA YAYINCILIK yayınevinin 26.01.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sonrası Kalır / Bütün Şiirleri (1. Cilt) pdf oku indir başlıklı makalemizde Sonrası Kalır / Bütün Şiirleri (1. Cilt) indir, Sonrası Kalır / Bütün Şiirleri (1. Cilt) oku ve Sonrası Kalır / Bütün Şiirleri (1. Cilt) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Şık pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.