Sezgisel Yeme pdf oku indir

tarafından
29
Sezgisel Yeme pdf oku indir

⁃         Fazla gördüğünüz kilolardan kurtulmak için popüler diyetleri deniyor musunuz?
⁃         Karbonhidratı ve şekeri hayatınızdan tamamen çıkardıktan birkaç gün sonra bir kriz eşliğinde aşırı yediğiniz oluyor mu?
⁃         Doyurucu öğünler yerine popüler diyetisyenlerin önerdiği ve kalori saymayı gerektiren hafif öğünlere yöneliyor musunuz?
⁃         Stresli zamanlarınızda özellikle tatlıyı fazla kaçırarak pişman oluyor musunuz?
⁃         O fazla üç kilodan bir türlü kurtulamıyor musunuz?
⁃         Çevrenizden sürekli kilo vermeniz ya da almanızla ilgili sözler duyuyor musunuz?
 
Standart beden algısı ve toplumun dayattığı zayıf olma baskısı nedeniyle her gün kafamızda dönen ve yemekle ilgili ilişkimizi dönüşü zor olacak bir şekilde etkileyen bu sorular özellikle gençleri yeme bozukluğuna itiyor. Bu bozukluğun tarihi çok eskilere dayansa da şimdilerde özellikle sosyal medyanın etkisiyle sorun giderek derinleşiyor.
 
Bir diyet kitabı olmayan, yiyeceklerle sağlıklı bir ilişki kurmanın yollarını anlatan ve bedene saygı ile bütüncül özbakımı öğreten Sezgisel Yeme Uygulama Kitabı, alanında öncü olan Uzman Klinik Psikolog Egenur Bakıner Yücebilgiç ve Uzman Psikolog Özlem Demirci Balsak’ın duru çevirisiyle her yaştan bireye hitap ediyor. Hem sezgisel yemenin ne anlama geldiğini hem de bu yeme biçimini uygulamanın ilkelerini anlatıyor; aynı zamanda pek çok uygulamayı içerdiği için hayat boyu başucu kitabı olma özelliği taşıyor. 
 
Evelyn Tribole ve Elyse Resch’in fiziksel ve psikolojik anlamda yemeyle ilişkisi bozulan herkesi bu sorunu çözmeye davet ettiği kitap, yiyeceklerle sağlıklı bir ilişki kurabilmenize, açlık ve tatmin işaretlerine dikkat vermenize ve zihniniz ve vücudunuzla derin bir ilişki kurmanıza yardımcı olacak.
 

Sezgisel Yeme isimli 352 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Evelyn Tribole tarafından kaleme alınmış ve OKUYAN US YAYIN yayınevinin 26.01.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Gayriresmi Harry Potter Yemek Kitabı pdf oku indir başlıklı makalemizde Gayriresmi Harry Potter Yemek Kitabı indir, Gayriresmi Harry Potter Yemek Kitabı oku ve Gayriresmi Harry Potter Yemek Kitabı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Sezgisel Yeme pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.