Şeytanın Çırağı pdf oku indir

Şeytanın Çırağı pdf oku indir

Sayın Savcı Tsuchida, bir katil zanlısı olarak burada tutuluyorum. Fakat belki de aslında katil ben değilim. Evet. Belki. Böyle söylemek zorunda kaldığım için üzgünüm.”
 
Japon polisiyesinin temellerini atan yazarlardan biri olan ve Japonya’nın en ünlü polisiye yazarı Edogava Ranpo’yu da etkileyen Şiro Hamao, Şeytanın Çırağı’ndaki iki kısa romanda iki farklı cinayetin portresini tüyler ürpertecek şekilde çiziyor. 
 
İlk kısa roman “Şeytanın Çırağı”nda yazdığı günlük yüzünden genç bir kadının ölümünden sorumlu tutulan anlatıcı, davanın savcısına gönderdiği sarsıcı mektupta hem başka suçları için günah çıkarıyor hem de yaptıkları için çocukluk arkadaşı olan savcıyı suçluyor. İkinci kısa roman “Onları Öldürdü mü?”de genç bir avukat, herkes tarafından cinayeti işlediğine kesin gözüyle bakılan ve suçunu kabul de eden bir adamın masum olma ihtimalinin peşinden gidiyor.
 

Şeytanın Çırağı isimli 128 sayfadan oluşan kitap ; Şiro Hamao tarafından yazılmış ve İTHAKİ YAYINLARI yayınevinin 26.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Limit 2.Cilt pdf oku indir başlıklı makalemizde Limit 2.Cilt indir, Limit 2.Cilt oku ve Limit 2.Cilt pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Şeytanın Çırağı pdf oku indir - PDF indir