Şeytan pdf oku indir

tarafından
7
Şeytan pdf oku indir

Tolstoy’un ölümünden sonraki yıl, 1911’de yayımlanan eseri Şeytan, yazarın 1880’de Domna adlı genç bir kadına duyduğu cinsel tutkuyu temel alan yarı otobiyografik bir çalışmadır. Dürtüleriyle hareket etmesi durumunda kendisini bekleyen vahim sonuçların farkında olan Tolstoy, arkadaşlarının da telkiniyle teselli bularak buna direnir. Yıllar sonra, tehlike çoktan sona erdiğinde olayı bütün detaylarıyla arkadaşına yazması sonucu hikâye ortaya çıkar. Tolstoy, tutkularına göre hareket etmesinden kaynaklanabilecek sonuçları hayal etmiş ve bunu hikâyesi için ilham kaynağı olarak kullanmıştı. Şeytan’da; tene karşı direnen ruhun kat etmesi gereken yolculuk ve baş etmesi gereken zorluklar anlatılır.
 

Şeytan isimli 80 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Lev N. Tolstoy tarafından kaleme alınmış ve KAPRA YAYINCILIK yayınevinin 16.04.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Deniz Duası pdf oku indir başlıklı makalemizde Deniz Duası indir, Deniz Duası oku ve Deniz Duası pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Şeytan pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.