Şeytan İncili + Kıyamet – Korku Gerilim 2 Kitap Takım Set pdf oku indir

tarafından
16
Şeytan İncili + Kıyamet – Korku Gerilim 2 Kitap Takım Set pdf oku indir

ŞEYTAN İNCİLİ
 
SARSICI, NEFES KESİCİ VE GİZEMLİ!
SON SAYFASINA OKUYANA DEK ELİNİZDEN BIRAKAMAYACAKSINIZ

1348, Augustines de Bolzano Manastırı
İsa’nın şeytanın oğlu olduğunu iddia eden bir İncil bulan Rahibe Yseult, şeytana tapanların işaretlerini taşıyan ve kurbanlarını çarmıha geren zalim bir keşişin bu kara metni ele geçirmesini önlemek için kendini elyazmasıyla birlikte diri diri duvarların arasına gömer.

2006, Maine-Hattiesburg
FBI çalışanı Marie Parks, geçirdiği bir kaza sonrasında olağanüstü yeteneklere sahip olmuştur ve uzmanlık alanı seri katilleri yakalamaktır. Doğaüstü yetenekleri sayesinde, ormanın içindeki yanmış bir kilisenin harabeleri arasında dört gizemli kadının cesetlerini bulur. Cesetler çarmıha gerilmiş ve işkence görmüştür. Katilse yine aynı keşiştir…
Vatikan’ın görevlendirdiği şeytan çıkarıcılardan biri olan Peder Carzo şeytanın Papa’yı çoktan ele geçirdiğinin ve kısa zaman sonra insanlık için her şeyin sona ereceğinin farkındadır. Korkunç karanlığın dünyaya hâkim olmasını engellemek için Marie Parks’a yardım etmeye karar verir.
Marie Parks ve Peder Carzo karanlığın hâkimleriyle karşı karşıya kalacak ve zamana karşı bir yarış başlayacaktır…

‘‘Yılın Başyapıtı!’’ (VSD)

‘‘Patrick Graham, iblislere özgü kurnazlıkların, sinsice bir becerikliliğin hâkim olduğu ve damarlarınızdaki kanı
donduracak bu şeytani romanla büyük bir başarı yakaladı!” (Le Mutualiste)

‘‘Yeni tutkunuz Şeytan İncili! (…) Heyecan ve gerilim dolu bir roman (…) Bu kitap güneş kremi ve havlu gibi, deniz kıyısında mutlaka yanınızda olmalı !” (Paris Match)
 
KIYAMET
 
Açıklanamayan ölümler
Harap olan mahalleler
Kıyametin ayak izleri
Artık her kapı yok oluşa açılıyor
 
Kasırga şehirde tüm gücüyle varlığını hissettirmektedir. İnsanlar bir yandan doğal afetlerle mücadele ederken kapalı kapılar ardında daha da önemli bir savaş verilmektedir: acıması olmayan, varlığı yaratılışa kadar uzanan bir düello… Dedektif Marie Parks bütün bu kaos içerisinde kendisine ulaşan yardım çığlığına kayıtsız kalamayacaktır.
Ünlü arkeologların öldürülmesini araştıran Marie’nin, kariyerinin en hassas ve en özel soruşturmasını başarıyla yürütebilmesi için elinden gelen her şeyi yapması gerekecektir çünkü hem küçük bir kızın hem de tüm insanlığın geleceği onun, katilleri yakalama konusundaki yeteneğine bağlıdır.
 
 
“Patrick Graham okuyucuyu son satıra kadar diken üstünde tutuyor. Gerilim ile fantastik edebiyat arasında yarattığı evren harikulade.”
Questions des femmes
 
“Yüksek teknoloji, felaketler, dinî gizemler ve zekice bir kurgu… Graham, Amerikan tarzını ustaca uygulayan bir Fransız. Sonuç mükemmel.”
Hebdomadaire Paris
 
“İnsanın kanını donduran, bir çırpıda okunan bir roman.”
Elle
 

Şeytan İncili + Kıyamet – Korku Gerilim 2 Kitap Takım Set isimli 1080 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Patrick Graham tarafından kaleme alınmış ve PEGASUS YAYINLARI yayınevinin 01.02.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kara Kedi (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir başlıklı makalemizde Kara Kedi (Cep Boy) (Tam Metin) indir, Kara Kedi (Cep Boy) (Tam Metin) oku ve Kara Kedi (Cep Boy) (Tam Metin) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Şeytan İncili + Kıyamet – Korku Gerilim 2 Kitap Takım Set pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.