Sevgi Yukarıdan Gelir pdf oku indir

tarafından
9
Sevgi Yukarıdan Gelir pdf oku indir

Hepimiz büyük bir çaba içindeyiz. Kavuşmak için. Sevgilinin izini sürüyoruz. Bizi ona götürecek işaretler arıyoruz. Yürümek istediğimiz yollardan geçmiş âşıklar, şairler yetişiyor imdadımıza; sözleriyle rehber oluyorlar bize. Gökteki yıldızlar gibi onların mısraları; yönümüzü tayin edebilmemiz, kaybolmamamız için yolumuzu aydınlatıp bizi hakikate yöneltiyorlar.
“Sevgi Yukarıdan Gelir”de Hayati İnanç, akıcı üslubuyla zarif bir anlatıcı ve hatırlatıcı olarak edebiyatımızın ustalarının baş döndürücü, ruh açıcı, hikmet dolu mısralarını nakledip izah ediyor bizlere. Maksat can evimizi temiz tutabilmek ve Vedûd’un sevgisini orada büyütebilmek…
 

Sevgi Yukarıdan Gelir isimli 144 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Hayati İnanç tarafından kaleme alınmış ve PROFİL KİTAP yayınevinin 12.04.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Aziz Bey Hadisesi pdf oku indir başlıklı makalemizde Aziz Bey Hadisesi indir, Aziz Bey Hadisesi oku ve Aziz Bey Hadisesi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevgi Yukarıdan Gelir pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.