Sevgi İle Bağlanma pdf oku indir

tarafından
9
Sevgi İle Bağlanma pdf oku indir

Stan Tatkin, sevginin ve aşkın, sinirbilim, bağlanma teorisi ve duygu regülasyonu temelinde neden ve nasıl devam ettiğini gösteren araştırma bulgularını sentezleyerek, ilişkinizi yoluna koyabilecek 10 yol gösterici prensip sunuyor. Basit mimikler ve sözcükler kullanarak, duygusal yangınları söndürmeyi ve partnerinizin daha güvenli ve kendinden emin hissetmesini sağlayabilirsiniz.
• Kimsenin kaybetmeyeceği biçimde kavga etmeyi öğrenin.
• Birbirinizle yakın kalmak için sabah ve akşam ritüellerinizi uygulayın.
• Güvenli bir ‘çift balonu’ yaratın ve bunu devam ettirin.
• Partnerinizin sevildiğini hissetmesini nasıl sağlayacağınızı öğrenin.
Bu kitap, partnerinizin beynini anlamak, sevgi ve güven üzerine inşa edilmiş bir ilişkinin keyfini sürmek için kapsamlı bir kılavuz olarak yazıldı.
“Bu kitaptan büyük keyif aldım ve bir terapist olarak kullanabilmek adına çok şey öğrendim. Stan Tatkin muhteşem bir yenilikçi. Bu kitap tüm çiftlerin ve ilişki terapistlerinin kütüphanesinde mutlaka bulunmalı.”
 

Sevgi İle Bağlanma isimli 280 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Stan Tatkin tarafından kaleme alınmış ve DİYOJEN YAYINCILIK yayınevinin 01.03.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Uygarlığın Huzursuzluğu (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir başlıklı makalemizde Uygarlığın Huzursuzluğu (Cep Boy) (Tam Metin) indir, Uygarlığın Huzursuzluğu (Cep Boy) (Tam Metin) oku ve Uygarlığın Huzursuzluğu (Cep Boy) (Tam Metin) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevgi İle Bağlanma pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.