Sessizliğin Yanıtı Bir Dağ Hikayesi pdf oku indir

tarafından
14
Sessizliğin Yanıtı  Bir Dağ Hikayesi pdf oku indir

“Rüzgârlar gibidir hayatımızın imkânları, yine de insan neden cesaret etmez ki yelken açmaya? Her şey yaşanmamış bir hayattan daha iyidir, hatta felaket bile – acı, ümitsizlik, cürüm, her şey ama her şey boşluktan daha iyidir!”
 
Sessizliğin Yanıtı hayatın sıradanlığına, beyhudeliğine katlanamayan otuz yaşındaki bir adamın varoluşunun sınırlarını zorladığı bir kendini arayış hikâyesi. Max Frisch, kendi yaşamından da ipuçları barındıran bu ilk dönem eserinde, heba edilmiş bir hayatın tek sorumlusunun o hayatın sahibi olduğunu gösteriyor bize.
 
Sessizliğin Yanıtı burjuva dünya görüşünün hayata geçirilmesi fikriyle uzlaşmanın peşi sıra gelecek krizi daha başından ele alır.” Peter von Matt
 

Sessizliğin Yanıtı
Bir Dağ Hikayesi isimli 96 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Max Frisch tarafından kaleme alınmış ve KOLEKTİF KİTAP yayınevinin 14.06.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yer Açın! Yer Açın! pdf oku indir başlıklı makalemizde Yer Açın! Yer Açın! indir, Yer Açın! Yer Açın! oku ve Yer Açın! Yer Açın! pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Sessizliğin Yanıtı Bir Dağ Hikayesi pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.