Sessiz Çığlıkların Sesi pdf oku indir

Sessiz Çığlıkların Sesi pdf oku indir

Anne ve babalar; çocuklarınızı dinleyin, susturmayın, kapalı kapılar ardına hapsetmeyin onları. Mehir’in başına gelenler ailesinin şanına yakıştırılamadığı için hakkında alınan her karar onun hayatını katletti.
 
Bu hayatı Mehir seçmedi.
 
Kimse böyle bir hayatı yaşamak istemez. Mehir de istemezdi. Evet, bu yaşadığı acı tecrübeler belki kişiliğini çok güçlendirdi. Çocukları için acılarına yenik düşmedi. En yenik düştüğü günde bile çocukları için Anka kuşu misali hep küllerinden yeniden doğdu. Şu an yine hayatta, hem kendi çocuklarına hem de Yusuf’un oğluna bakıyor. Belki Mehir’i Mehir yapan bu acılarıdır. Acı tecrübelerle, ıstırapla değil de bilgi edinerek güçlenseydi keşke.
 
Sayfalar dönüyor, bölümler geçiyor, hikâyeler bitiyor ama hayat her daim devam ediyor.
 

Sessiz Çığlıkların Sesi isimli 82 sayfadan oluşan kitap ; Vesile Kaya tarafından yazılmış ve CİNİUS YAYINLARI yayınevinin 22.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Öğreten Öğretmen Anıları pdf oku indir başlıklı makalemizde Öğreten Öğretmen Anıları indir, Öğreten Öğretmen Anıları oku ve Öğreten Öğretmen Anıları pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Sessiz Çığlıkların Sesi pdf oku indir - PDF indir