Serzenişim Yüreğime pdf oku indir

Serzenişim Yüreğime pdf oku indir

Her sinede, dile gelemeyen, yüreklerin en kuytu köşelerinde saklı kalan nice mevzular vardır. Habis bir tümör gibi beyinleri kemirmeyi sürdüren. Dipsiz kuyularda keşfedilmeyi bekleyen hazineler misali öylece durup kalmıştır. İster misiniz ulaşalım o hazinelere, açalım kilitli sandıkların kapaklarını.
Dehlizlerde gün yüzüne çıkmayı bekleyen mefhumların, meftunu olmaya hazır mısınız? Ben miadı çoktan doldurdum. Heyecanla sizleri bekliyorum. Eşlik edin bana, doyumsuz hazların lezzetini hep beraber tadalım. Efsun yüklü sözcüklerin gölgesinde nefes alalım.
Ilık rüzgârlardan payımıza düşeni almamız temennisiyle.
 

Serzenişim Yüreğime isimli 80 sayfadan oluşan kitap ; Işkın Arslan tarafından yazılmış ve UYANIŞ YAYINEVİ yayınevinin 07.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Mister NO Klasik Maceralar Cilt 54 / Altın Üçgen-Butch Cassidy Efsanesi-Patagonya-Kolombiyalı pdf oku indir başlıklı makalemizde Mister NO Klasik Maceralar Cilt 54 / Altın Üçgen-Butch Cassidy Efsanesi-Patagonya-Kolombiyalı indir, Mister NO Klasik Maceralar Cilt 54 / Altın Üçgen-Butch Cassidy Efsanesi-Patagonya-Kolombiyalı oku ve Mister NO Klasik Maceralar Cilt 54 / Altın Üçgen-Butch Cassidy Efsanesi-Patagonya-Kolombiyalı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Serzenişim Yüreğime pdf oku indir - PDF indir