Seraph of the End – Kıyamet Meleği Cilt 4 pdf oku indir

tarafından
12
Seraph of the End – Kıyamet Meleği Cilt 4 pdf oku indir

Gizemli bir virüs dünyaya yayıldı ve 13 yaşın üzerindeki herkesin ölümüne neden oldu. Vampirler karanlık köşelerinden çıktılar ve hayatta kalan çocukları yer altının karanlığına mahkûm ettiler. Bu çocuklardan biri olan Yuiçiro vampirlerin elinden kurtulmayı başardı ve Japon İmparatorluğunun vampirlerle savaşan Ay Şeytanları Bölüğüne katıldı. Tek istediği intikam almak.
 
Guren ve adamları, Şincuku’da vampirlerle zorlu bir savaş veriyor. Bir vampir saldırısı sonucunda, çocukluk arkadaşı olan Yuiçiro ve Mika yeniden buluştu ancak bu sefer, savaş meydanının iki ayrı tarafında karşı saflardalar. Yuiçiro şeytan kılıcı Aşuramaru ile düşmanlarına saldırıyor ancak karşısında bulacağı bir rakip onun büyük bir şaşkınlık yaşamasına neden olacak.
 

Seraph of the End – Kıyamet Meleği Cilt 4 isimli 200 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Takaya Kagami tarafından kaleme alınmış ve KURUKAFA yayınevinin 22.04.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Seraph of the End – Kıyamet Meleği Cilt 4 pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.