Seraph of the End – Kıyamet Meleği (Cilt 3) pdf oku indir

tarafından
13
Seraph of the End – Kıyamet Meleği (Cilt 3) pdf oku indir

Gizemli bir virüs dünyaya yayıldı ve 13 yaşın üzerindeki herkesin ölümüne neden oldu. Vampirler karanlık köşelerinden çıktılar ve hayatta kalan çocukları yer altının karanlığına mahkûm ettiler. Bu çocuklardan biri olan Yuiçiro vampirlerin elinden kurtulmayı başardı ve Japon İmparatorluğunun vampirlerle savaşan Ay Şeytanları Bölüğüne katıldı. Tek istediği intikam almak.
 
Yuiçiro tuhaf ve tehlikeli bir ritüeli tamamladı ve insanlığın vampirlerle savaşta sahip olduğu yegâne üstünlüklerden biri olan Şeytanın Silahı’nı ele geçirmiş oldu. Şimdi görev zamanı! Yuiçiro ve arkadaşlarının ilk görevi ise Şinyuku’ya gidip oradaki vampirlerin durumunu araştırmak. Yuiçiro’nun henüz bilmediği şey ise, bir zamanlar en iyi arkadaşı olan ve bir vampire dönüştürülen Mika’nın da Şinyuku yolunda olduğu!
 

Seraph of the End – Kıyamet Meleği (Cilt 3) isimli 192 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Takaya Kagami tarafından kaleme alınmış ve KURUKAFA yayınevinin 22.04.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Seraph of the End – Kıyamet Meleği (Cilt 3) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.