Selvi Boylum Al Yazmalım pdf oku indir

tarafından
11
Selvi Boylum Al Yazmalım pdf oku indir

Sevgi neydi?
Sevgi emekti,
Uçuşan yaprak,
Boş bir salıncak.

Emek mi, aşk mı? Süreklilik mi, değişim mi? İkisini de arzulayan, isteyen insanın kaderi ne olabilir?
Kırgız halkının toplumsal ve siyasal geçiş süreçlerinde, kriz anlarında yaşadığı büyük acıları eserlerinde çoktan klasikleşmiş hikâyelerle anlatan Cengiz Aytmatov, Selvi Boylum Al Yazmalım’da da aynı yolu izliyor. Bir yandan birbirini seven ve talihsiz bir olay sonucu yolları ayrılan ve nihayetinde garip bir tesadüfle tekrar karşılaşan iki insanın parçalanmış hayatlarını, aşklarını resmediyor; bir yandan da hızla gelişen teknolojinin ve sanayileşmenin Kırgız toplumu üzerinde yarattığı olumsuz etkiyi ustalıkla gözler önüne seriyor.
 

Selvi Boylum Al Yazmalım isimli 140 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Cengiz Aytmatov tarafından kaleme alınmış ve KETEBE YAYINEVİ yayınevinin 02.06.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evelyn Hugo’nun Yedi Kocası (Ciltli) pdf oku indir başlıklı makalemizde Evelyn Hugo’nun Yedi Kocası (Ciltli) indir, Evelyn Hugo’nun Yedi Kocası (Ciltli) oku ve Evelyn Hugo’nun Yedi Kocası (Ciltli) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Selvi Boylum Al Yazmalım pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.