Seksen Günde Devri Alem pdf oku indir

tarafından
17
Seksen Günde Devri Alem pdf oku indir

Seksen Günde Devriâlem yayımlandığı 1872 yılından bu yana sevilerek okunmaya devam ediyor. Herkesin saygı duyduğu Phileas Fogg, arkadaşlarıyla bir iddiaya girer. Seksen günde bütün dünyayı dolaşamazsa bütün servetini kaybedecektir. Ancak çıktıkları yolculukta birbirinden tehlikeli olaylarla karşılaşacaklarından bihaber Fogg ve yardımcısı üç kıtayı baştan sona dolaşır. Fille, trenle, gemilerle yolculuğu sürdüren ikilinin peşine düşen Dedektif Fix ise bu yolculuğu sonlandırmaya kararlıdır çünkü Fogg, İngiliz Bankası soygununun bir numaralı şüphelisidir.
Birçok defa sinemaya uyarlanan, onlarca dilde yayımlanan Seksen Günde Devriâlem en sevilen çocuk ve gençlik romanları arasında anılmaya devam ediyor.
 

Seksen Günde Devri Alem isimli 261 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Jules Verne tarafından kaleme alınmış ve KARBON KİTAPLAR yayınevinin 10.04.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Geriye Bakış (2000’den 1887’ye) pdf oku indir başlıklı makalemizde Geriye Bakış (2000’den 1887’ye) indir, Geriye Bakış (2000’den 1887’ye) oku ve Geriye Bakış (2000’den 1887’ye) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Seksen Günde Devri Alem pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.