Savaş Sanatı pdf oku indir

Savaş Sanatı pdf oku indir

En özet ifadeyle bir manevra kitabıdır Savaş Sanatı. Yerinde, zamanında, kıvamında ve bilgelikle karar verilen manevraları öğütler Sun-Tzu eski çağlardan en yeni insana bile. Her şeyden önce savaşılan düşmanı ve araziyi tanımasını salık verir dinleyicisine. “Düşmanın mağlubiyetini beklemeden ilkin kendi mağlubiyet ihtimalinden emin ol!” der savaşçının kibirli nefsine.
 
Savaş Sanatı, yalnızca bir askerî meseleler klasiği olmanın çok ötesinde okunması gerekli mesajlar içeriyor. Modern çağın sıradan insanları için bile yüzlerce yıldır yaşamaya devam ediyor.
 

Savaş Sanatı isimli 61 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Sun Tzu tarafından kaleme alınmış ve KARBON KİTAPLAR yayınevinin 08.09.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Baronlar Savaşı ‘Zindaşti Olayı’nın Perde Arkası pdf oku indir başlıklı makalemizde Baronlar Savaşı ‘Zindaşti Olayı’nın Perde Arkası indir, Baronlar Savaşı ‘Zindaşti Olayı’nın Perde Arkası oku ve Baronlar Savaşı ‘Zindaşti Olayı’nın Perde Arkası pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Savaş Sanatı pdf oku indir - PDF indir