Savaş Sanatı pdf oku indir

tarafından
11
Savaş Sanatı pdf oku indir

Sun Zi tarafından MÖ 6. yüzyılda yazılan Savaş Sanatı insanlık tarihinin en eski ve üzerinde en fazla araştırma ve tartışma yapılmış strateji eseridir. Eserin kaleme alınmasının üzerinden geçen binlerce yıla rağmen günümüzde hâlâ değerini koruyan ve en çok okunan kitaplardan biri olmasının nedeni zamanında, yerinde, dozunda ve sağduyuyla uygulanan taktikleri anlatmasıdır.
İlk askerî metin olarak kabul edilmesinin yanı sıra, liderlerin, işi insanlarının başvuru kitaplarından biri olan bu kült eser rakibe karşı alınacak önlemleri ve mücadele yöntemlerini ayrıntılarıyla anlatır.

Bir rehber olarak kullanıldığında, hayatın her alanında mücadele etmek durumunda kalan 21. yüzyıl insanına, mücadeleyi uzatarak araçları çeşitlendiren, ayrıntılı planları ve dolaylı hareketleri öven bir yaklaşımla ve günümüzde de uygulanabilir taktiklerle nasıl başarılı olunacağı ve güçlü kalınacağı konusunda yol gösterir. Gündelik hayata da uygulanabilecek bakış açıları sunan eser hem Doğu’da hem Batı‘da birçok farklı konuda insanlara rehberlik etmeye daha uzun yıllar devam edecek.  
 
#kısaklasikler #çinklasikleri #taktik #mücadele #gündelikyaşam #hayattakalmasanatı #başarı #güç
 
 

Savaş Sanatı isimli 72 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Sun Tzu tarafından kaleme alınmış ve CAN YAYINLARI yayınevinin 08.09.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Illuminae / Illuminae Dosyaları 1 (Ciltli) pdf oku indir başlıklı makalemizde Illuminae / Illuminae Dosyaları 1 (Ciltli) indir, Illuminae / Illuminae Dosyaları 1 (Ciltli) oku ve Illuminae / Illuminae Dosyaları 1 (Ciltli) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Savaş Sanatı pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.