Satır Arası Hikayeler pdf oku indir

tarafından
6
Satır Arası Hikayeler pdf oku indir

“ Vezir olmanın adam olmaya yetmediğini hikayelerden öğrendik, kimsenin yaptığının yanına kâr kalmayacağını, bir böceğin bile sebepsiz yaratılmadığını, her işte bir hayır olduğunu, sevmeyi, sevilmeyi, cömertliği, kahramanlığı, saygıyı, adam olmayı, incitmemeyi, hatta ‘insan’ olmayı hikayelerden öğrendik.
 
Bu miras yarınlara taşınmalıydı. Kimi kalın ciltli kitapların sayfaları arasında saklanmış, kimi dilden dile asırlardır dolaşagelen bu hikayeler asla unutulmamalıydı. Yarınların çocukları soba başında ısınmayı bilmeseler de, mısırların çıtırtısını duymayacak olsalar da, en azından bu muhteşem mirastan mahrum kalmamalıydılar… “
 

Satır Arası Hikayeler isimli 128 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Serdar Tuncer tarafından kaleme alınmış ve PROFİL KİTAP yayınevinin 05.08.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bize Göre - Bir Seyahatin Notları pdf oku indir başlıklı makalemizde Bize Göre - Bir Seyahatin Notları indir, Bize Göre - Bir Seyahatin Notları oku ve Bize Göre - Bir Seyahatin Notları pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Satır Arası Hikayeler pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.