Şaşı Sineğin Dansı pdf oku indir

Şaşı Sineğin Dansı pdf oku indir

Bu kitap, hayatın kendisini şaşırtmasına izin vermeyen bir kadının bir depremle yolunu değiştirmesini anlatıyor. Bir nehrin yatağının kayması gibi, kahramanımız da yerini yurdunu, mesleğini, ismini yani tüm rotasını baştan çizmeye başlıyor. Okurlara ise bu yolculukta kahramanımıza eşlik etmek kalıyor. Bu yolculuk; enkazdan denize doğru bir yolculuk, sesini bulmaya doğru bir yolculuk, sonu belli olmayan bir yolculuk…
Yazar, romanda kullandığı, oyunlara dâhil ettiği bir deyimi, belki de farkında olmadan dilimize katıyor. Anneannesinin, umduğu gibi gelişmeyen durumlarda, hayal kırıklığını anlatmak için kendi dilinde söylediği.
“Al-işte-sana şaşı sinek!” sözüyle başlayıp, bize tanıdık gelen bir kadın hikâyesi anlatmaya başlıyor.
Çünkü hayat, ne kadar direnirsek direnelim, bizi birdenbire bir şaşı sineğe çevirir.
 

Şaşı Sineğin Dansı isimli 240 sayfadan oluşan kitap ; Onsun Meryem tarafından yazılmış ve PAPİRÜS YAYINEVİ yayınevinin 20.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Huzursuz Ruhlar Abed pdf oku indir başlıklı makalemizde Huzursuz Ruhlar Abed indir, Huzursuz Ruhlar Abed oku ve Huzursuz Ruhlar Abed pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Şaşı Sineğin Dansı pdf oku indir - PDF indir