Saraydaki Sır pdf – PDF EPUB E-Kitap Oku, İndir

Saraydaki Sır pdf


Saraydaki Sır pdf

Kendini yalnız hissediyorsan, sürekli canın sıkılıyorsa, hayata dair deneyimler kazanmak hoşuna gidiyorsa, merakla okuyabileceğin sürükleyici bir kitap arıyorsan, pes etmek üzereyken yeniden başlayacak sebepler istiyorsan, tüm bunların yanında tarihle ve Topkapı Sarayı ile ilgili bilgiler de edinmek senin için fena fikir değilse bu kitabı okumalısın.

“Tiyatro bitti ve işte her şey tiyatronun bitmesiyle başladı. Oyuncular sahnede seyircileri selamladıktan sonra Fatih Sultan Mehmet’i oynayan oyuncu; aynı zamanda o tiyatronun sahibi olduğunu, bizlere bir şey soracağını, bilen olursa onu da tiyatrosuna oyuncu olarak alacağını söyledi. Öğrencilerin hepsi pür dikkat kesildi. Meğer herkes tiyatrocu olmak istiyormuş da haberim yokmuş. Sözleri hiç unutmadım. Şiirle soru karışımı gibi bir şeydi:
Öyle büyük sır vardır Topkapı Sarayı’nda
Bilinmeyi bekler o asırlar arasında
Cevherlerin içünde cevher olan ulu şey
Ayan değil istemeyene, bil bakalım ney?”
 

{yayınevi} yayınevinin {yayın tarihi} tarihinde ve {baskı sayısı} sayısı ile
{başlık} isimli kitap Gülcan Çatindağ Can tarafından {sayfa sayısı} sayfa olarak yazılmıştır.
{başlık} isimli kitabı inceleyebilir. Dilerseniz Özetini indirebilir, Veya Sizler için maile link olarak gönderebiliriz. Yasak hakları olan kitapları lütfen istemeyniz. Ücretini ödeyip sizlerde katkıda bulunabilirsiniz.


Saraydaki Sır pdf indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?