Saklı Bahçeler Haritası pdf oku indir – PDF EPUB E-Kitap Oku, İndir

Saklı Bahçeler Haritası pdf oku indir


Saklı Bahçeler Haritası pdf oku indir

Bir yayınevinin genel yayın yönetmeni olan Rıdvan bir sabah masasında elli üç yıl önce yazılmış iki mektup bulur. Başta mektupların yanlışlık sonucu masasına bırakıldığını düşünerek bunun üzerinde durmaz. Ancak mektuplar en umulmadık zamanlarda gelmeye devam eder. İki kız kardeşin birbirlerine yazdıkları mektupları kendisine kimin, ne amaçla gönderdiğini bulmaya çalışan Rıdvan bir yandan da mektuplardaki, geçmişten günümüze uzanan gizemi çözmeye çalışır.
 
Nermin Yıldırım aynı dönemde, ayrı coğrafyalarda yaşamış iki kadının ortak kaderini yaklaşık otuz yıllık bir zaman dilimine yayarak yakın tarihe ayna tutuyor. Yeni baskısı hep kitap’tan çıkan Saklı Bahçeler Haritası gerilim ve merak unsurunun hiç eksilmediği, ustaca kurgulanmış olay örgüsüyle çok hikâyeli, sarsıcı bir roman.
 

Saklı Bahçeler Haritası isimli 348 sayfadan oluşan kitap ; Nermin Yıldırım tarafından yazılmış ve HEP KİTAP yayınevinin 26.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ve Dağlar Yankılandı (Midi Boy) pdf oku indir başlıklı makalemizde Ve Dağlar Yankılandı (Midi Boy) indir, Ve Dağlar Yankılandı (Midi Boy) oku ve Ve Dağlar Yankılandı (Midi Boy) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


Saklı Bahçeler Haritası pdf oku indir indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?