Saklı Bahçeler Haritası pdf oku indir

tarafından
20
Saklı Bahçeler Haritası pdf oku indir

Bir yayınevinin genel yayın yönetmeni olan Rıdvan bir sabah masasında elli üç yıl önce yazılmış iki mektup bulur. Başta mektupların yanlışlık sonucu masasına bırakıldığını düşünerek bunun üzerinde durmaz. Ancak mektuplar en umulmadık zamanlarda gelmeye devam eder. İki kız kardeşin birbirlerine yazdıkları mektupları kendisine kimin, ne amaçla gönderdiğini bulmaya çalışan Rıdvan bir yandan da mektuplardaki, geçmişten günümüze uzanan gizemi çözmeye çalışır.
 
Nermin Yıldırım aynı dönemde, ayrı coğrafyalarda yaşamış iki kadının ortak kaderini yaklaşık otuz yıllık bir zaman dilimine yayarak yakın tarihe ayna tutuyor. Yeni baskısı hep kitap’tan çıkan Saklı Bahçeler Haritası gerilim ve merak unsurunun hiç eksilmediği, ustaca kurgulanmış olay örgüsüyle çok hikâyeli, sarsıcı bir roman.
 

Saklı Bahçeler Haritası isimli 348 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Nermin Yıldırım tarafından kaleme alınmış ve HEP KİTAP yayınevinin 26.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Dişi Kurdun Rüyaları pdf oku indir başlıklı makalemizde Dişi Kurdun Rüyaları indir, Dişi Kurdun Rüyaları oku ve Dişi Kurdun Rüyaları pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Saklı Bahçeler Haritası pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.