Sahipsizler (Sert Kapak Şömizli) pdf oku indir

Sahipsizler (Sert Kapak Şömizli) pdf oku indir

Elinora Gassbeek’in Küçük Lale Yetimhanesi’nin müdiresi olduğu bunca yılda, Bebek Terk Etme Kuralları bir kez olsun çiğnenmedi. Ta ki, 1886 sonbaharında beş bebek akıl almaz koşullarda tek edilinceye kadar: biri teneke alet kutusunda, biri kömür kovasında, biri piknik sepetinde, biri buğday çuvalında ve sonuncusu tabut şeklindeki bir sepette.
 
Bu bebekler Lotta, Egg, Fenna, Sem ve Milou’ydu. Acımasız müdire, çocuklara ‘Sahipsizler’ diye hitap ediyor fakat bu yetenekli en iyi arkadaşlar grubu, farklı olmanın onları özel kılan ve bir arada tutan şey olduğunu biliyor. Gizemli bir beyefendi, onları sahiplenmeye çalıştığında, çocuklar Amsterdam’ın donmuş kanallarında gözüpek bir maceraya atılırlar. Korsan gemileri, saatçiler, zalim kötü adamlar ve kuklalarla dolu bu kaçış hikâyesinde onları eve götürecek şey sadece bir ipucu kırıntısı…
 

Sahipsizler (Sert Kapak Şömizli) isimli 384 sayfadan oluşan kitap ; Hana Tooke tarafından yazılmış ve TİMAŞ GENÇ yayınevinin 11.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bu Kimin Cesedi? pdf oku indir başlıklı makalemizde Bu Kimin Cesedi? indir, Bu Kimin Cesedi? oku ve Bu Kimin Cesedi? pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Sahipsizler (Sert Kapak Şömizli) pdf oku indir - PDF indir