Safahat (Tıpkı Basım) pdf oku indir

Safahat (Tıpkı Basım) pdf oku indir

20. yüzyıl Türk Edebiyatı’nın temsilcileri içinde, milletimiz tarafından en çok sevilen şairler arasında Mehmet Akif ve en çok okunan şiir kitapları arasında da Safahât yer alır. Safahât okumak, milletimizin çok önemli bir tarih dönemecindeki yeniden var oluş hikâyesini, destansı kahramanlıklarını ve milletin bütün fertleriyle seferberlik yaşadığı bir dönemi de anlamak demektir. Bu nedenle her Türk vatandaşının, milletimizin var olma mücadelesinde ayrı bir yere sahip olan Mehmed Akif’i ve onun muhteşem eseri Safahât’i aslından okuması gerekir. Yağmur Yayınevi olarak, Safahât’in orijinal tıpkıbasımını okuyucularımızın daha rahat faydalanabilmeleri için Safahât Lügati ile birlikte sunmaktan mutluluk duymaktayız.
 

Safahat (Tıpkı Basım) isimli 728 sayfadan oluşan kitap ; Mehmet Akif Ersoy tarafından yazılmış ve YAĞMUR YAYINLARI yayınevinin 03.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tek Yönlü Aşk pdf oku indir başlıklı makalemizde Tek Yönlü Aşk indir, Tek Yönlü Aşk oku ve Tek Yönlü Aşk pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Safahat (Tıpkı Basım) pdf oku indir - PDF indir