Saf Bir Yürek (Kısa Klasik) pdf oku indir

tarafından
17
Saf Bir Yürek (Kısa Klasik) pdf oku indir

“Saf Bir Yürek öyküsü sıradan bir yaşamın, bağlandığına coşkudan uzak bir biçimde bağlanan, taze, ekmek gibi yumuşak, dindar ve yoksul bir köylü kadının öyküsüdür.”
Flaubert
Fransız edebiyatında gerçekçiliğin öncüsü sayılan Gustave Flaubert, birçoklarınca başyapıt kabul edilen öyküsü Saf Bir Yürek’te, biricik aşkı Théodore askere alınmamak için hali vakti yerinde bir kadınla evlenince, çalıştığı çiftlikten ayrılıp başka bir kentte yaşayan dul bir kadının hizmetçisi olan Félicité’nin öyküsünü anlatır. Karşılıksız veren, karşılıksız seven bu talihsiz kızın hikâyesi eşliğinde ruhsal bir yolculuğa çıkarır okuru. Flaubert’in tüm yazınsal ustalığını sergileyen bu eşsiz öyküyü Samih Rifat’ın çevirisiyle sunuyoruz.
 

Saf Bir Yürek (Kısa Klasik) isimli 56 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Gustave Flaubert tarafından kaleme alınmış ve CAN YAYINLARI yayınevinin 25.09.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kumarbaz pdf oku indir başlıklı makalemizde Kumarbaz indir, Kumarbaz oku ve Kumarbaz pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Saf Bir Yürek (Kısa Klasik) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.