Sabah Yakın Değil Mi ? pdf oku indir

Sabah Yakın Değil Mi ? pdf oku indir

Bu savaş başlamadan önce dostlarımız ve düşmanlarımız vardı. Düşmanlarımız burada, dostlarımız nerede? -Alija İzzedbegoviç Modern dünyanın, karnında büyütüp Müslüman Bosna’nın yüreğine kustuğu vahşetin ve nefretin romanıdır bu. Yazması zordu elbette ama susmak daha zor. Keşke Bosna-Hersek savaşı hiç yaşanmasaydı, bu acılar hiç çekilmeseydi! Masum insanlar, çoluk çocuk demeden katledilmeseydi! Kadınlara tecavüz edilmeseydi! İnsanlar yurtlarından, yuvalarından sürülmeseydi! Bosna-Hersek’in sinesinde toplu mezarlar bulunmasaydı! Srebrenitza katliamı dünya gündemine bomba gibi düşmeseydi! Bosna-Hersek halkı yıllar geçmiş olmasına rağmen, yaşadıkları soykırımın izlerini sinelerinde kanayan bir yara olarak taşımak zorunda bırakılmasaydı! Tek suçu Müslümanlık olan bir halka, bu ıstırapların hiç biri reva görülmeseydi! Ve keşke bu kitap hiç yazılmasaydı!
 

Sabah Yakın Değil Mi ? isimli 344 sayfadan oluşan kitap ; Mecbure İnal Vela tarafından yazılmış ve PATRİOT YAYINLARI yayınevinin 31.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ahsen Bir Drag Queen Romanı pdf oku indir başlıklı makalemizde Ahsen Bir Drag Queen Romanı indir, Ahsen Bir Drag Queen Romanı oku ve Ahsen Bir Drag Queen Romanı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Sabah Yakın Değil Mi ? pdf oku indir - PDF indir