Rüyalar Anlatılmaz pdf oku indir

Rüyalar Anlatılmaz pdf oku indir

Pilar, aniden ortadan kaybolan kocası Eyüp’ün başına kötü bir şey geldiğinden şüphelenmektedir. Çünkü kocasının habersiz ortadan kaybolması için bir sebep yoktur. Polisi arayan Pilar kocasının İstanbul uçağına binerek memleketine gittiğini öğrenince çaresizce evde beklemeye dayanamayıp soluğu İstanbul’da alır ve orada kocasının yıllardır görüşmediği ve kendisinin de ilk kez tanıştığı ailesinin yardımıyla Eyüp’ü bulmaya çalışır. Uyku problemleri çeken, uykuları kâbuslarla bozulan, ancak uyandığında hiçbirini hatırlamayan Eyüp’ün bir psikoloğun tavsiyesiyle tuttuğu rüya günlüğü de Pilar’ın yanındadır. Ancak günlüğün sayfaları ilerledikçe rüyalar kâbuslara devşirilecek, korkunç bir aile sırrı ortaya çıkacaktır
 

Rüyalar Anlatılmaz isimli 336 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Nermin Yıldırım tarafından kaleme alınmış ve HEP KİTAP yayınevinin 30.07.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Gülce pdf oku indir başlıklı makalemizde Gülce indir, Gülce oku ve Gülce pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Rüyalar Anlatılmaz pdf oku indir - PDF indir