Rüştü Hoca’yla Paragraf Soru Avı 101 Soru 101 Çözüm pdf oku indir

tarafından
11
Rüştü Hoca’yla Paragraf Soru Avı 101 Soru 101 Çözüm pdf oku indir

Arkadaşlar merhaba ben Rüştü Hoca
 
Şu an elinizde olan bu kitap, size şu ana kadar yazılmış ve yazılacak ne kadar paragraf soru tarzı varsa tamamını sunma özelliğine sahip. Kitapta tam olarak “22 farklı paragraf soru tarzı” yer alıyor. Doğal olarak kitap bitiminde görmediğiniz soru tarzı ve taktiği kalmıyor. Buradaki en önemli ayrıntı ise her çözümde taktiklerin yer alıyor olması. Her soru için ayrı ayrı detaylı çözüm ve taktik anlatımı da sunuluyor.
 
Kitap bitince göreceğiniz her paragraf sorusu için bir fikriniz olacak ve hiçbir soru yabancı gelmeyecek. Özellikle de ÖSYM’nin çok sık sorduğu soru tarzlarında iyice ustalaşmış olacaksınız. İçiniz çok rahat olsun. Anlattığım tüm taktikleri, ÖSYM’nin sorularında ve sınav tadında yazılmış her soruda rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Burada tüm mesele bol bol uygulama yapmış olmanız.
 
Paragraf Soru Avı ve daha önceki kitaplarımda çok ama çok ciddi emek veren, geceleri uyku nedir asla bilmeyen, ciddi anlamda çalışkan ve hiçbir isteğimi sağ olsun geri çevirmeyen, yayınımızın kitapların matbaaya gidişine kadarki sürecinde ciddi etkileri olan, dizgi profesörümüz UTKU ÇETİN’e çok ama çok teşekkür ediyorum. Öğrencilerim sayende her şeyiyle kalite kokan kitaplara dokunuyor. Tabii tüm bunları yazmama imkân sağlayan, sesimi sizlere ulaştıran Pelikan Yayınevi Sahibi Aziz Çelik ve Oğuz Çelik’e, yayın yönetmenimiz Gamze Çelik’e teşekkürü bir borç bilirim.
 
O zaman bir başka kitapta görüşmek üzere…
 

Rüştü Hoca’yla Paragraf Soru Avı 101 Soru 101 Çözüm isimli 208 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Rüştü Bayındır tarafından kaleme alınmış ve PELİKAN YAYINLARI yayınevinin 21.02.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Rüştü Hoca’yla Paragraf Soru Avı 101 Soru 101 Çözüm pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.