Ruhun Derin Yaraları pdf oku indir

tarafından
11
Ruhun Derin Yaraları pdf oku indir

Yazılarında “yavaşlamayı” salık veren, iç âlemimize dikkat kesilmeye, vicdanın sesini duymaya çağıran Kemal Sayar’ın sözleri, tüm dünyayı sarsan karantina günlerinde de ruhlara şifa âdeta. Dünya her birimizi tedirgin eden bir “felaketler çağı”na girmiş görünüyor. Ruhun yaraları derinleşiyor. Şimdi şu soruları sormanın tam zamanı: Hayatın şamatası dindiğinde sana anlam verecek olan şey nedir? Öncelik saydıkların gerçekten de öne alman gerekenler miymiş? Madem şimdi makam ve para peşinde koşmak anlamsız, o halde hayatına değer veren ne kaldı?
 
Ruhun Derin Yaraları, kendimizi ve dünyayı sorgulamaya çağıran, bizi can evimize buyur eden bir kitap.
 
“Bütün dünyayı onaramazsın ama onarmaya kolunun uzandığı yerden başlayabilirsin. Bir ruhun diğerine yardıma heveslendiği, bir ıstırabı dindirmeye talip olduğu her seferinde dünya güzelleşir ve buraya geldiğimizde, insan olduğumuza değer.”
 

Ruhun Derin Yaraları isimli 296 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Dr. Kemal Sayar tarafından kaleme alınmış ve KAPI YAYINLARI yayınevinin 02.06.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ölmeden Önce Mümkünse Yaşamanız Gereken 1 Hayat pdf oku indir başlıklı makalemizde Ölmeden Önce Mümkünse Yaşamanız Gereken 1 Hayat indir, Ölmeden Önce Mümkünse Yaşamanız Gereken 1 Hayat oku ve Ölmeden Önce Mümkünse Yaşamanız Gereken 1 Hayat pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Ruhun Derin Yaraları pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.