Robotlar ve İmparatorluk / Robot Serisi 4. Kitap pdf oku indir

tarafından
8
Robotlar ve İmparatorluk / Robot Serisi 4. Kitap pdf oku indir

Bir Dünyalı olan Elijah Baley’ye karşı aldığı küçük düşürücü yenilginin üstünden 200 yıl geçmişti ama Keldon Amadiro hâlâ intikam arzusuyla doluydu. Ve nihayet, yerleşimcileri galaksinin dört bir yanına dağılmaya başlayan Dünya gezegenini tümden mahvedebilecek planı için harekete geçmeye hazırdı. Fakat ölümünden uzun yıllar sonra bile Dedektif Elijah Baley onun planları için engel teşkil ediyordu. Baley’nin robot ortağı Daneel ve robot Giskard, Dünya’yı kurtarabilecek yegâne varlıklardı. Amadiro bu ikiliye karşı Üç Robot Kanunu’na güveniyordu ama bu konuda onu bir sürpriz bekliyordu…
 
 

Robotlar ve İmparatorluk / Robot Serisi 4. Kitap isimli 560 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Isaac Asimov tarafından kaleme alınmış ve İTHAKİ YAYINLARI yayınevinin 23.02.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Hünkarım Bir Tahsin Paşa Romanı pdf oku indir başlıklı makalemizde Hünkarım Bir Tahsin Paşa Romanı pdf indir ve Hünkarım Bir Tahsin Paşa Romanı pdf oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Robotlar ve İmparatorluk / Robot Serisi 4. Kitap pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.