Renklerini Yeniden Kazananlar pdf oku indir

Renklerini Yeniden Kazananlar pdf oku indir

Yeşilay Danışmanlık Merkezlerinden destek alan bağımlıların umut dolu öykülerinin anlatıldığı Renklerini Yeniden Kazananlar kitabı raflarda yerini aldı. Her şey bir annenin, oğlunun iyileşmesine yönelik Yeşilay’a ilettiği “Oğluma hayatın renklerini tekrar kazandırdığınız için teşekkür ederim” notuyla başladı. İsmini bu nottan ilhamla  alan kitapta birbirinden farklı deneyimleri içeren 19 öykü var.
 
Yaşanmış olaylardan kurgulanan öykülerde; çıkmazlarda kaybolanların feraha erişmelerini, insan umuduna dair izleri ve renkleri solanların yeniden yeşerme serüvenini okuyacaksınız. “Renklerini Yeniden Kazananlar” kitabına tüm seçkin kitabevleri ve  kitap satış sitelerinin yanı sıra  yesilaymarket.com’dan ulaşabilirsiniz.
 

Renklerini Yeniden Kazananlar isimli 256 sayfadan oluşan kitap ; tarafından yazılmış ve YEŞİLAY YAYINLARI yayınevinin 02.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Niştar'ın Büyüsü Mistik Denge pdf oku indir başlıklı makalemizde Niştar'ın Büyüsü Mistik Denge indir, Niştar'ın Büyüsü Mistik Denge oku ve Niştar'ın Büyüsü Mistik Denge pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Renklerini Yeniden Kazananlar pdf oku indir - PDF indir