Reklam Araştırmaları Nitel ve Nicel Tasarımlar pdf oku indir

Reklam Araştırmaları  Nitel ve Nicel Tasarımlar pdf oku indir

Gerek sektör içinden, gerekse akademik düzeyde hemen hemen herkesin temel problemi; araştırmaya nereden başlayacağını bilememesidir. Araştırmacılar genellikle teorik bir arka plana bir yöntem seçip araştırmayı ona uyarlamaktadır. Bu durum da araştırmanın teorik arka planı ile uygulanan metodoloji arasında bir uyumsuzluğa sebep olmaktadır. Yaşanan sıkıntının en önemli sebebi ise; bilgi ve rehber eksikliğinden kaynaklanmaktadır. Reklam alanında yapılacak çalışmalarda bir kılavuz niteliğinde olmasını hedeflediğimiz bu kitap, araştırmacılara yöntem açısından bir yol haritası çizmede yardımcı olacak ve aynı zamanda araştırmaların niteliksel olarak değerini yükseltecektir.

Alanında uzman akademisyenlerin katkıları ile hazırlanan bu kitabın akademi ve sektörde yapılacak araştırmalarda bir başvuru kaynağı olacağını umuyor, keyifli okumalar diliyoruz.
 

Reklam Araştırmaları
Nitel ve Nicel Tasarımlar isimli 392 sayfadan oluşan kitap ; tarafından yazılmış ve ÇİZGİ KİTABEVİ yayınevinin 22.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Reklam Araştırmaları Nitel ve Nicel Tasarımlar pdf oku indir - PDF indir