Regaib Kandili pdf oku indir

Regaib Kandili pdf oku indir

Bu eser, merhum Prof. Dr. Mahmud Es’ad Coşan’ın Regaib Kandili dolayısıyla yapmış olduğu sohbetlerin derlemesi olup bu konuda kaleme almış olduğu başyazı ve makaleler ile Regaib kandilinin ihyası ve Regaib gecesinde yapmış olduğu dua ve yakarışları da içermektedir. Eser hazırlanırken konuşma dili korunarak mümkün olduğunca tekrarlardan kaçınılmış, başyazı ve makaleler ise aynen yer almıştır. Ayet ve hadisler ışığında ibretli ve hikmetli noktaları güzelce izah eden, günceli yakalayan, özlü bilgiler veren, son derece sade, akıcı ve anlaşılır bir üsluba ve gönül diline sahip olan bu eser manevi yolculuğunuza rehberlik edecektir.
 

Regaib Kandili isimli 88 sayfadan oluşan kitap ; Prof. Dr. Mahmud Esad Coşan tarafından yazılmış ve SERVER YAYINLARI yayınevinin 30.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Alaturka Laiklik pdf oku indir başlıklı makalemizde Alaturka Laiklik indir, Alaturka Laiklik oku ve Alaturka Laiklik pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Regaib Kandili pdf oku indir - PDF indir